مایو شنا سه تکه
  • مایو شنا سه تکه

مایو شنا سه تکه کش اسپرت نارنجی

60٬000 ‎تومان
بدون مالیات

شامل نیم تنه کمر کشی اسپرت نوار دوزی شده

پشت قهرمانی

به همراه شورت اسلیپ با روکش دامنی  و کلاهی از جنس خود مایو

یقه نیم تنه و حلقه آستن ها نوار دوزی شده

جنس ریون استرج

مناسب سایزهای ۴۰ و ۴۲

تعداد
آخرین موجودی

این مایو دوخت ایران است یکی از نمونه کارهای برند تن ناز که در زمینه مایو شنا فعالیت می کند.

شاید یکی از مزایای مایو های دو تکه این باشد که پوشیدن آن ها نسبت به بقیه انواع مایو شنا راحت تر است! اما به جز استفاده راحت تر و ساده تر از این مایو های دو تکه، مزیت دیگری که می توان از آن یاد کرد این است که تن خور این مایو ها بسیار شیک است و بین بانوان بسیار محبوبیت دارد.

این مایو شنا دارای سه تکه مجزا شامل یک نیم تنه، یک دامن و شورت سرهم و یک کلاه از جنس خود مایو شنا است. توجه کنید که کلاه شنا پارچه ای است و در صورتی که مایل به استفاده از کلاه شنای سیلیکونی یا همان به اصطلاح پلاستیکی هستید می توانید کلاه شنا پفکی و کلاه شنای اسپیدو را هم بررسی نمایید.

و اما مایو شنا؛

قسمت نیم تنه مایو شنا تا کمی پایین تر از زیر سینه ها کشیده می شود. منظورم این است که نیم تنه کوتاه نیست. همچنین کش پهنی که در قسمت نیم تنه کار شده است به نگهداری بهتر و بیشتر مایو شنا کمک می کند و دیگر نباید نگران بالا پریدن و جابه جا شدن نیم تنه روی بدن باشید.

پشت کمر نیم تنه مدل قهرمانی است یعنی اینکه برش پشت کمر مایوها قوس دار و باریک تر می شود که همین ویژگی نمای بسیار زیبایی به پشت کمر و سرشانه ها می دهد.

دامن مایو شنا یک دامن و یک شورت اسلیپ سرهمی است. البته قابل ذکر است که قسمت دامن کمی بلند از قسمت شورت است و این یعنی اینکه قسمت باسن کامل پوشیده می شود.

این مدل مایو شنا مناسب سایزهای ۴۰ تا ۴۲ است و برای افرادی با سایز بزرگتر بهتر است به مایو شنا سه تکه سایز ۴۴ تا ۴۶ مراجعه نمایید.

رنگبندی دیگر این سایز مایو شنا را در نوار پایین می توانید مشاهده کنید.

این نمونه کار در عین سادگی شیک و زیبا است و مناسب تمامی بانوان در همه سنین است.

برای نگهداری بیشتر از مایو شنا توصیه می شود که بعد از استفاده در استخر، مایو را با آب معمولی آب کشی کنید و اجازه بدهید که مایو شنا در هوای آزاد و نور خورشید خشک شود.

مشخصات

اندازه
L

احتمالا با این موارد هم علاقمند باشید