• جدید
حوله استخر
  • حوله استخر

حوله استخری طرح دار بارسلونا

50٬000 ‎تومان
بدون مالیات

مستطیلی و یک تکه 

دارای ابعاد بزرگ 

طول ۱۵۰ و عرض ۷۵ سانتی متری

جنس پنبه ای و کاملا طبیعی

مرغوب و با کیفیت

میزان جذب کردن آب، بالا

لبه ها کاملا دوخته شده

طرح اسپرت چاپی 

بدون تغییر رنگ بعد از هر بار شستشو 

سبک

مناسب استفاده در استخر، کنار دریا، حمام و به هنگام مسافرت

تعداد
آخرین موجودی

حوله استخری به چه گروه از حوله های گفته می شوند؟

وقتی صحبت از حوله های استخری می شود عموما تصور می کنند که این گروه از حوله ها فقط برای استفاده در استخر و کنار دریا به کار می روند اما از حوله های استخری هم می شود به عنوان حوله های حمام استفاده کرد. هرچند ممکن است بین این حوله ها و حوله های حمام تفاوت های ریز و درشتی وجود داشته باشد.

مثلا حوله های استخری نسبت به حوله های حمام سبک تر هستند. این مساله می تواند مزیت به حساب بیاید. چرا که به شما برای جا دادن آن در ساک های ورزشی و چمدان های مسافرتی بیشتر کمک می کند.

همچنین شستشوی آن ها نه تنها راحت تر است، حتی هنگام خشک کردن آن ها دچار دردسر نخواهید شد، چرا که این حوله ها خیلی سریع تر از حوله های حمام خشک خواهند شد.

خوبی حوله های استخر اینست که اکثرا با نقش و نگار های زیبا مزین شده اند و همه افراد در همه سنین می توانند از آن ها استفاده کنند.

به دلیل طبیعی بودن الیاف به کار رفته در تولید و ساخت حوله ها نه تنها قدرت جذب آب آن ها بالا می رود بلکه حوله ها نرم تر و لطیف تر تهیه می شوند.

از نظر ابعاد باید بگوییم که ابعاد حوله های استخری جز ابعاد تقریبا بزرگ به حساب می آید و حدود ۱۵۰ سانتی متر طول و ۷۵ سانتی متر عرض دارند. 

اما نکته ای که همه افراد به هنگام شستن حوله ها باید در نظر بگیرند اینست که حوله ها را همواره باید جدا از بقیه لباس ها بشویید و برای خشک کردنشان از نور مستقیم خورشید استفاده کنید.

احتمالا با این موارد هم علاقمند باشید