سوتین لکسی سه تکه
  • سوتین لکسی سه تکه
  • رنگبندی سوتین لکسی سه تکه

سوتین نخی لکسی سه برشه سایز 70 تا 95

60٬000 ‎تومان
بدون مالیات

جنس صد در صد نخی

ضد حساسیت

ضد بو

رنگ ثابت

سبک و بسیار راحت

در تابستان خنک 

دارای طول عمر طولانی

سفت و محکم 

سایزبندی از ۷۰ تا ۹۵

با تنوع رنگی بالا

برند لکسی (اصل)

دوخت ایران

لطفا بعد از انتخاب سایز کمی صبر کنید تا رنگبندی موجود به شما نشان داده شود

سایز
رنگ
تعداد
آخرین موجودی

منظور از سوتین های لکسی سه تکه، سوتین هایی است که کاسه سوتین آن سه برش می خورد، یک تکه در قسمت بالای کاسه ی سوتین و دو تکه در قسمت پایین کاسه ی سوتین. همچنین دور کاسه ی سوتین برای نگه داشتن بهتر سینه ها و بهتر گرفتن آن ها شامل برش هایی اضافه تر است. ( مطابق تصویر )

در کل سوتین های نخی لکسی از نخ کتان تهیه و دوخته شده اند که این الیاف کاملا طبیعی هستند و مانع از ایجاد خارش، حساسیت پوستی می شوند و به همین دلیل می توانید سوتین های لکسی را به مدت طولانی به تن داشته باشید. اصطلاحا به این سوتین ها، سوتین های طبی یا سوتین های نخی ضد حساسیت گفته می شود.

استفاده از پارچه های نخی با الیاف طبیعی یک مزیت دیگر نیز دارد و آن این است که هیچ محدودیت فصلی برای استفاده ی آن ها وجود ندارد و شما می توانید در بهار و زمستان زیر مانتو یا لباس های مجلسی آن ها را به تن داشته باشید. زیرا فرم دهی سوتین های لکسی بگونه ای است که سینه ها را سفت و بالا نگه می دارد و فرم طبیعی و زیبایی به سینه ها می دهد.

جنس پارچه ای که برای دوخت سوتین های لکسی بکار رفته است، سفت و محکم و بسیار با دوام است تا آنجایی که بسیاری از مصرف کنندگان از استفاده ی طولانی مدت از آن (حتی تا دو سال) یادآوری نموده اند.

البته باید حتما این نکته را مطرح کنم که جنس پارچه ی نخی یا کتانی این سوتین ها نسبت به سوتین های نخی معمولی کمی صخیم تر است و شما می توانید حتی در تصویر کیفیت فوق العاده سوتین های لکسی را مشاهده نمایید.

سوتین های لکسی در عین سبک بودن و راحت بودن در فصل تابستان خنک و عرق گیر هستند و برای روزهای گرم سال شدیدا توصیه می شوند به همین دلیل  ما به آن ها سوتین های تابستانی می گوییم.

کیفیت فوق العاده ی پارچه هایی که برای تهیه و دوخت سوتین های لکسی به کار گرفته شده است این مزیت را دارد که نه تنها سایز (اندازه دور کمر) آن ها ثابت می ماند، بلکه کش سرشانه ها نیز کیفیت و حالت خود را به خوبی حفظ می کند و اصطلاحا گشاد نمی شود.

از دیگر مزایای سوتین های لکسی اینست که رنگ سوتین ها بعد از هر بار شستشو ثابت می ماند. یعنی بهیچ وجه رنگ دهی ندارد. همچنین سطح پارچه نیز تول نمی اندازد و پرزدهی هم ندارد.

همچنین این سوتین ها در سایزهای ۷۰ تا ۹۵ موجود هستند و بانوانی با سایزهای بزرگتر ۹۰ و ۹۵ می توانند صاحب سوتین های نخی ضد حساسیت با کیفیت فوق العاده و رنگبندی شاد و زیبا باشند.

و در نهایت همانطور که در تصویر مشاهده می کنید رنگبندی  سوتین های نخی لکسی بسیار متنوع است و سوتین های لکسی در انواع رنگ های بسیار زیبا و شاد تهیه شده اند.

البته به جز این مدل سوتین، یک مدل دیگر نیز وجود دارد که اصطلاحا سوتین لکسی نخی دو برشه نامیده می شود که با این مدل تنها و تنها از لحاظ برش و دوخت متفاوت است ولی از لحاظ کیفیت و جنس کاملا یکسان هستند که می توانید با کلیک روی کلمه ی آبی رنگ آن مدل را نیز بررسی نمایید.

احتمالا با این موارد هم علاقمند باشید