سوتین کش پهن دانتل لعیا
  • سوتین کش پهن دانتل لعیا

سوتین کش پهن دانتل لعیا

44٬000 ‎تومان
بدون مالیات

سوتین گیپور کش پهن

جنس یکسره دانتل 

داخل کاسه ی سوتین نخی 

کاسه سوتین سه برشه 

روی دستک ها و زیر بغل فنردار

کش سرشانه و کش دور کمر محکم

برند لعیا

تولید ایران

سایز
رنگ
تعداد
آخرین موجودی

سوتین های کش پهن گیپور یا دانتل لعیا یکسره از پارچه توری تهیه شده اند و اندازه کش پهنی که در قسمت زیر سینه ها دوخته شده است حدود سه سانتی متر است.

نه تنها کش سرشانه این سوتین ها از کیفیت خوبی برخوردار است بلکه کش دور کمر این سوتین ها هم محکم و سفت است که در خوب نگه داشتن سینه ها و بالا نگه داشتن آن ها کمک می کند.

این کش پهن چند مزیت عمده دارد:

اول اینکه با پوشیدن سوتین های کش پهن دیگر نگران بالا پریدن سوتین ها و بیرون افتادن سینه ها نخواهید بود. یعنی وجود همین کش دور کمر سوتین، مانع از اینکار می شود.

یکی دیگر از مزیت های سوتین های کش پهن در اینست که امکان گشاد شدن و تغییر سایز دور کمر تقریبا صفر است. زیرا کش زیر سینه چندان گشاد نمی شود و سایز و اندازه آن تقریبا ثابت می ماند.

سوتین های کش پهن بهترین گزینه برای فعالیت های تند و شدید روزانه هستند. فعالیت هایی مانند ورزش کردن و بالا پریدن. زیرا سوتین های کش پهن در سفت نگه داشتن سینه ها کمک بزرگی به شما می کنند و این تنها به این دلیل  است که ۸۰ درصد کارایی یک سوتین در کش دور کمر آن است و ۲۰ درصد باقی مانده به علت کارایی کش سرشانه هاست.

در ضمن کاسه ی سوتین ها از داخل داری یک لایه نخی است که نه تنها عرق گیر خوبی است بلکه در صورتی که حساسیت هم پوستی داشته باشید همین لایه نخی مانع از ایجاد حساسیت و خارش می شود.

همچین کاسه سوتین دارای برش و دوخت است و اصطلاحا به این مدل، سوتین های سه برشه گفته می شود که یک برش روی قسمت بالایی کاسه ی سوتین وجود دارد و دو برش در قسمت زیر کاسه ی سوتین. شاید باور نکنید اما همین دو برش در قسمت زیر کاسه ی سوتین ها چقدر می تواند روی فرم دهی و بالا بردن سینه ها کمک کند.

همچنین سوتین کش پهن گلدوزی و سوتین کش پهن گیپور کرالاستر مدل های دیگری از انواع سوتین های کش پهن هستند که می توانید با این مدل مقایسه کنید.

در صورتی که به دنبال سوتینی با همین جنس اما مدل کش باریک هستید می توانید سوتین دانتل بدون فنر لعیا را هم بررسی نمایید.

به دلیل استقبال و رضایت مشتریان این مدل همواره شارژ می شود.

احتمالا با این موارد هم علاقمند باشید