• جدید
کیف شستشوی سوتین
  • کیف شستشوی سوتین

کیف شستشوی سوتین - فنردار

18٬000 ‎تومان
بدون مالیات

کیف شستشوی سوتین

یکسره توری

جنس پلی آمید

فنردار در دو طرف

زیپ دار

ابعاد کیسه شستشو ۱۹*۱۶ سانتی متر

حجم قابل تنظیم

مناسب برای شستشوی هر گونه لباس ظریف و حساس

قابل استفاده در داخل ماشین لباس شویی

تفاوت این مدل با انواع کیف شستشوی پارچه ای در اینست که روزنه های نفوذ آب و مواد شوینده در این مورد کمی بزرگ تر هستند(مطابق تصویر) و لطافت الیاف آن به نرمی انواع پارچه ای نمی رسد. در حقیقت این مدل  از کیفها فرم و شکل خود را بیشتر حفظ می کنند.

تعداد
آخرین موجودی

بسیاری از مشتریانمان از ما سوال می کنند، کی باید از کیف شستشوی سوتین استفاده کنیم؟!

خیلی از خانم ها ترجیح می دهند به جای شستن دستی لباس زیرهای خود از ماشین لباسشویی کمک بگیرند. اینجور مواقع ما به آنها پیشنهاد می کنیم که برای هر بار شستن لباس های زیر حساس و ظریف خود به وسیله ماشین لباسشویی از کیف شستشو استفاده کنند.

مزایای استفاده از کیف شستشوی سوتین چیست؟

استفاده از کیف شستشو باعث افزایش عمر لباس های زیر شما می شود. اما چنین چیزی چطور ممکن است؟ 

- وقتی سوتین های اسفنجی خود را درون محفظه ی شستشوی لباس زیر قرار می دهید، از له شدن و مچاله شدن آن لابه لای بقیه ی لباس ها جلوگیری می کنید. فنر موجود درون محفظه این امکان را فراهم می کند که خود محفظه هم لابلای لباس های درون ماشین لباسشویی فرم و شکل خود را حفظ کند.

- همچنین توری محفظه ی شستشو از نفوذ بیش از اندازه مواد شوینده به دورن لباس زیر ها جلوگیری می کند که این به عمر بیشتر رنگ لباس زیر و جنس پارچه کمک می کند.

- یکی از مزایای مهم دیگر آن اینست که از رها شدن کش سوتین یا همان بندهای سرشانه سوتین درون ماشین لباسشویی و گیر کردن غزن های سوتین به لباس های دیگر یا جداره ماشین لباسشویی جلوگیری می کند.

- این محفظه ی شست و شوی لباس زیر دارای الیافی با بافت درشت می باشد که ساختار توری مانند آن از جنس نرم پلاستیکی بوده که فوق العاده مستحکم است و آب و مواد شوینده را به راحتی و به اندازه از خود عبور می دهد تا لباس را کاملا تمیز کند.

- به جز لباس زیر شما می توانید هر نوع لباس حساسی مانند لباس کودک یا حتی روسری، لباس خواب، عروسک های نرم و یا جوراب های خود را درون محفظه قرار دهید. اما فراموش نکنید که لباس زیر را نمی شود با مثلا روسری درون محفظه قرار دارد، مبادا غزن های سوتین به روسری های ظریف و حساس شما آسیبی وارد کنند!

- همچنین این کیف های شستشو به شما کمک می کنند که لباس زیر خود را هنگام شستشو در ماشین لباس شویی از معرض دید دیگران دور نگه دارید!

چرا باید کیف شستشوی سوتین یا محفظه شستشوی سوتین بخریم؟

قیمت مناسب و ارزان آن ارزش استفاده برای حفظ و نگهداری از انواع لباس زیرهای با ارزش، دوست داشتنی و شاید گران قیمت شما را دارد.

همچنین جنس کیف شستشو از آن دسته الیافی است که می توانید برای استفاده دراز مدت روی آن حساب کنید.

ابعاد کیف شستشو  ۱۶در ۱۹ سانتی متر است. با این ابعاد بخش کوچکی از محفظه ماشین لباس شویی پر خواهد شد منظورمان اینست که در عین کاربرد زیادش آنقدر ها هم جاگیر نیست!

اگر کیف شستشو بصورت کامل پر نشده باشد و هنوز بخشی از آن خالی باشد این امکان را دارید که با فشردن کیف شستشو از دو سمت فنر دارش به سمت یکدیگر ابعاد واقعی آن را کوچکتر کنید تا حجم کمتری در داخل ماشین لباسشویی اشغال کند.

احتمالا با این موارد هم علاقمند باشید