• جدید
سوتین کاسه پرسی تمام تور
  • سوتین کاسه پرسی تمام تور

سوتین پرسی تور لعیا

38٬000 ‎تومان
بدون مالیات

سوتین تمام تور غیر اسفنجی

فنر دار

کاسه پرسی

دستک ها گیپور

سایزبندی ۷۵ تا ۸۵

رنگبندی قرمز، گلبهی و سورمه ای

برند لعیا 

دوخت ایران

تعداد
محصولات موجود به اندازه کافی نیستند

سوتین های کاسه پرسی تمام تور لعیا به سوتین های گفته می شود که کاسه سوتین ها به وسیله دستگاه مخصوصی پرس شده باشند. این یعنی کاسه سوتین بدون درز و جای دوخت است.

تمام سطح کاسه سوتین توری است ولی دستکهای سوتین همانطور که در تصویر مشاهده می کنید از جنس گیپور است که جنس هر دو بسیار خوب و با کیفیت است.

سوتین فنردار است و این فنر به بهتر ایستادن سوتین ها کمک می کند. نکته ای که بسیاری از مشتریانمان بعد از مصرف این سوتین ها مطرح کرده اند اینست که فنر سوتین اصلا بیرون نمی آید و با اینکه از ماشین لباس شویی استفاده می کنند برایشان هیچ مشکلی در مورد فنر آن به وجود نیامده است.

همچنین روی دستک های سوتین فنری کار گذاشته شده است که تاثیر بسیار خوبی برای نگه داشتن کناره های سوتین دارد. می توانید این فنر را در تصویر مشاهده کنید.

کش سر شانه ها سفت و محکم است و به بالاتر ایستادن سوتین کمک بیشتری می کند.

سوتین دو غزنه است که غزن های سوتین در سه ردیف دوخته شده است.

این سوتین ها بسیار سبک هستند و نه تنها احساس سنگینی و فشار روی سینه های خود نمی کنید بلکه در تابستان به دلیل قدرت تنفسی که جنس تور دارد به شما کمک می کند که سینه هایتان عرق نکند و مشکلاتی نظیر خارش و حساسیت برایتان به وجود نیاورد. بنظر می رسد که این سوتین ها برای روزهای گرم سال بسیار مناسب هستند.

از نظر خوب ایستادن و سفت گرفتن سینه ها تمامی مشتریانمان راضی بوده اند و این سوتین ها را به یکدیگر معرفی نموده اند. ما نیز تن خور آن را به چشم دیده ایم و آن را به شما معرفی می کنیم.