• جدید

کیف شستشوی سوتین - پارچه ای فنردار

18٬000 ‎تومان
بدون مالیات

کیف شستشوی سوتین

توری پارچه ای

جنس نرم و لطیف

تک رنگ - صورتی 

در دو سمت فنردار

همراه با زیپ برای باز و بسته کردن درب کیف

ابعاد کیف شستشو ۱۹*۱۶ سانتی متر

حجم قابل تنظیم

مناسب برای شستشوی لباس زیر و هر گونه لباس و اشیا قابل شستوی ظریف و حساس

کاربرد هنگام استفاده از ماشین لباسشویی برای شستن لباس ها

تفاوت این مدل با انواع کیف شستشوی پلاستیکی در اینست که روزنه های نفوذ آب و مواد شوینده در این مورد ظریف تر هستند(مطابق تصویر) و جنس کیف شستشو نرم تر از انواع پلاستیکی آن است.

تعداد
آخرین موجودی

تقریبا بیشتر بانوان از این موضوع شکایت می کنند که لباس های زیرشان خیلی زودتر از انتظارشان خراب می شوند! ما از آنها سوال می کنیم که آیا در شستشوی آنها دقت کرده اید و همه بدون استثنا اعتراف می کنند که از ماشین لباسشویی برای شستشوی انواع لباس زیرشان استفاده کرده اند و وقت کافی برای شستن لباس زیرشان با دست ندارند!

در این مواقع ما به آنها پیشنهاد میکنیم که بهتر است از کیف شستشوی سوتین استفاده کنید.

آنها از ما سوال می کنند که کی باید از کیف یا کیسه شستشوی سوتین استفاده کنند؟!

ما به آنها می گوییم که شما هنگام شستن تمامی انواع سوتین، انواع شورت، لباس خواب و ... می توانید از کیف شستشوی سوتین استفاده کنید.

اما مزایای استفاده از کیسه شستشوی لباس زیر چیست؟

استفاده از کیسه شستشو ی لباس زیر باعث افزایش طول عمر لباس های زیر شما می شود. اما چنین چیزی چطور ممکن است؟ 

- هنگامی که انواع لباس زیر و بخصوص سوتین های خود را درون کیف شستشوی سوتین قرار می دهید، از له شدن، پیچیدن لباس زیرها لابلای بقیه لباس ها و حتی مچاله شدن آنها جلوگیری می کنید. کیف شستشوهای فنردار این مزیت را دارند که فرم و شکل خود را لابلای حجم بزرگی از انواع لباس ها درون ماشین لباسشویی حفظ کنند.

- همچنین جنس توری محفظه ی شستشو مانع از نفوذ بیش از حد مواد شوینده به دورن انواع لباس زیر ها می شود که همین دلیل عمر بیشتر رنگ لباس زیر و جنس پارچه هست.

- یکی دیگر از دلایل مهم استفاده از کیسه شستشوی لباس زیر آنست که از رها شدن، پیچیدن، گره افتادن کش سوتین ها داخل ماشین لباسشویی و گیر کردن غزن های فلزی سوتین به لباس های دیگر یا حتی جداره های ماشین لباسشویی جلوگیری می کند.

- این مدل از کیف شست و شوی لباس زیر دارای بافتی توری مانند از جنس پارچه و پلی آمید است که در عین نرم بودن فوق العاده مستحکم است. این خاصیت باعث عبور آب و مواد شوینده به درون محفظه ی شستشوی لباس زیر می شود و آنها را به راحتی تمیز می کند.

- می توانید به جز انواع لباس زیر هر گونه لباس های حساس یا اشیا نرم مانند لباس کودک، انواع روسری ها، انواع مدل لباس خواب، عروسک های نرم و کوچک و یا جوراب های ظریف را درون محفظه ی شستشو قرار دهید. اما در نظر داشته باشید که مثلا ما نمی توانیم سوتین های غزن دار خود را همزمان با روسری های ظریف خود درون یک محفظه قرار دهیم. در  اینصورت بهتر است آنها را بصورت جداگانه درون دو محفظهی شستشو قرار دهیم و یا جداگانه بشوییم.

- همچنین این محافظهای لباس زیر به شما کمک می کنند که انواع لباس زیر خود را هنگام شستشو در ماشین لباس شویی از معرض دید دیگران دور نگه دارید!

آیا کیف شستشوی سوتین یا همان محفظه شستشو ارزش خریدن دارد؟

به نظر ما با توجه به قیمت مناسب و ارزان آن نسب به ارزش واقعی لباس های شما خرید کیف های شستشو به صرفه اقتصادی دارد. شما با استفاده از این کیف های شستشو عمر بیشتری برای انواع لباس زیرهای با ارزش، دوست داشتنی و شاید گران قیمت خود می خرید! 

همچنین جنس و کیفیت محفظه های  شستشو از جنس پارچه های بادوام تهیه شده است که می توانید برای استفاده طولانی مدت روی آن ها حساب کنید.

اندازه های  کیف شستشو  ۱۶ در ۱۹ سانتی متر است. که این حجم از کیف شستشو تنها بخش کوچکی از محفظه ماشین لباسشویی را پر خواهد کرد و آنقدر ها جاگیر نیست!

در صورتی که کیف شستشو کامل پر نشده باشد این امکان وجود دارد که با فشردن کیف شستشو از دو سمت فنر دارش به سوی یکدیگر ابعاد واقعی آن را کوچکتر کنید.

احتمالا با این موارد هم علاقمند باشید